قوانین و مقررات سایترا مطالعه فرمایید.

– از نظر حقوقی، در معاملات سایت فروشگاه اینترنتی تی سی ویرا، شرکت توسعه کارت ویرا به عنوان ارائه دهنده و کاربر اینترنتی به عنوان سفارش دهنده تلقی می شوند. ارائه کالا بر مبنای نوع و مقداری صورت می گیرد که کاربر سفارش دهنده آنرا در فروشگاه اینترنتی تی سی ویرا درج نموده است.

– ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست سایت محاسبه می شود. تنها مبلغی که در موارد معین به قیمت کالا اضافه می شود، هزینه ارسال و بیمه کالا خواهد بود.

– مکان تحویل کالا توسط مشتری سفارش دهنده در سایت درج شده و تی سی ویرا به عنوان فروشنده متعهد است با رعایت سیاستهای معین ارسال کالا، سفارش را در آن مکان تحویل دهد. در صورت عدم حضور سفارش دهنده در مکان تعیین شده، تی سی ویرا هزینه های مربوطه را از سفارش دهنده طلب خواهد نمود.

– هر گونه نقص و یا عیب فنی بایستی در لحظه تحویل سفارش به متصدی تحویل کالا اعلام و کالا مرجوع گردد.

– سفارش دهنده موظف است مبلغ سفارش را هنگام خرید بپردازد.(از طریق درگاه بانکی و یا درهنگام خرید بصورت حضوری)

– ثبت نام لازم جهت درخواست کارتخوان باید توسط سفارش دهنده تکمیل و مدارک در سایت بارگذاری شود.

– دستگاه پس از احراز هویت درخواست کننده از طریق شرکت PSP طرف قرارداد و در صورتیکه جزو لیست پذیرندگان پر خطر شرکت شاپرک نباشد، فعال و به آدرس اعلام شده در سایت ارسال می گردد و در غیر اینصورت وجه پرداختی به درخواست کننده عودت می گردد.

– هر گونه استفاده غیر متعارف، غیر مجاز و غیر قانونی از سایت توسط کاربران که منجر به آسیب، خرابی، از دست رفتن یا تغییر اطلاعات، افشای اطلاعات شخصی کاربران و سایر ضرر و زیان های احتمالی گردد، پیگرد قانونی به دنبال خواهد داشت.

– کاربران موظف به حفاظت از اطلاعات شخصی کاربری خویش بوده و مسئولیت تبادل هرگونه اطلاعاتی که از طریق شناسه کاربری و رمز عبور آن ها صورت می گیرد بر عهده آنان است.

– فروشگاه در قبال افشای اطلاعات کاربر در اثر قصور و یا ویروسی شدن سیستم کامپیوتری وی مسئولیتی نخواهد داشت.

کلیه عناصر موجود در این وب سایت، شامل اطلاعات، اسناد، تولیدات، لوگوها، گرافیک، تصاویر و خدمات، کلاً متعلق به شرکت توسعه کارت ویرا می‌باشد و هیچ شخص حقیقی و حقوقی بدون اجازه کتبی صاحب عناصر مذکور فروشگاه اینترنتی تی سی ویرا، اجازه کپی کردن، توزیع، نشر مجدد، واگذاری (Download) نمایش، ارسال و انتقال آن‌ها را ندارد.

به محض خرید / سفارش بدون عضویت، عضویت شما بیانگر پذیرش کلیه ضوابط و مقررات سایت بوده و متعهد هستید به این ضوابط احترام گذاشته و آن‌ها را رعایت کنید.

فروشگاه اینترنتی تی سی ویرا با پشتیبانی از شنبه تا پنج‌شنبه از ساعت 8 الی 19 بعد از ظهر روزهای کاری در خدمت مشتریان محترم می باشد. در صورت تمایل به انتقاد یا پیشنهاد غیرتلفنی می‌توانید از صفحه تماس با ما استفاده کنید.

error: کپی‌برداری از محتوای شرکت توسعه کارت ویرا پیگرد قانونی دارد